Panopoly (7.x-1.85) - en to br translation catalogue (12 entries)

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Next
br: Da heul

en: Pages
br: Pajennoù

en: Status
br: Statud

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: Text
br: Testenn

en: Picture
br: Skeudenn

en: About
br: Diwar-benn
