Panopoly (7.x-1.85) - en to ku translation catalogue (58 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Next
ku: دواتر

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Disable
ku: کوژاوە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Taxonomy
ku: پۆل

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Categories
ku: هاوپۆلەکان

en: File
ku: پەڕگە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Search
ku: گەڕان

en: None
ku: هیچ

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: Parent
ku: باوان

en: Category
ku: پۆل

en: Name
ku: ناو

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Time
ku: کات

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: results
ku: ئه‌نجامه‌کان

en: search
ku: گەڕان

en: Text
ku: دەق

en: Picture
ku: وێنە

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Items
ku: بڕگەکان

en: Prev
ku: پێشوو

en: Day
ku: ڕۆژ

en: Table
ku: خشتە

en: 1 item | @count items
ku[0]: 1 بڕگە
ku[1]: @count بڕگە

en: Revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: !name field is required.
ku: بۆشایی !name پێویستە.

en: Information
ku: زانیاری

en: Menus
ku: پێڕستەکان

en: Permalink
ku: بەستەری هەمیشەیی

en: 1 user | @count users
ku[0]: 1 بەکارهێنەر
ku[1]: @count بەکارهێنەر

en: Enter your keywords
ku: وشه‌کانت بنووسه‌

en: About
ku: دەربارە

en: Search form
ku: فۆرمی گەڕان

en: -1 (Unlimited)
ku: -1 (بێسنوور)

en: PHP memory limit
ku: سنووری بیرگەی PHP.

en: Image style
ku: شێوازی وێنە
