Panopoly (7.x-1.85) - en to lt translation catalogue (91 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Next
lt: Kitas

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Status
lt: Būsena

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Categories
lt: Kategorijos

en: File
lt: Failas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Links
lt: Nuorodos

en: Search
lt: Paieška

en: None
lt: Joks

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Category
lt: Kategorija

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Add new
lt: Pridėti naują

en: Time
lt: Laikas

en: Add
lt: Pridėti

en: Path
lt: Kelias

en: Display
lt: Rodymas

en: results
lt: rezultatai

en: search
lt: paieška

en: Display Settings
lt: Rodymo nustatymai

en: Text
lt: Tekstas

en: Theme
lt: Tema

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Picture
lt: Nuotrauka

en: Titles
lt: Pavadinimai

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Custom
lt: Savitas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Items
lt: Elementai

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Sort order
lt: Rikiavimo tvarka

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: Prev
lt: Ankstesnis

en: Address
lt: Adresas

en: Day
lt: Diena

en: Table
lt: Lentelė

en: Template
lt: Šablonas

en: 1 item | @count items
lt[0]: @count elementas
lt[1]: @count elementai
lt[2]: @count elementų

en: Add file
lt: Pridėti failą

en: Middle
lt: Vidurinis

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Caption
lt: Antraštė

en: Sidebar
lt: Šoninė juosta

en: !name field is required.
lt: Laukelis !name būtinas.

en: Simple
lt: Paprastas

en: Menus
lt: Meniu

en: Permalink
lt: Tiesioginė nuoroda

en: 1 user | @count users
lt[0]: @count narys
lt[1]: @count nariai
lt[2]: @count[2] narių

en: Enter your keywords
lt: Paieškos žodžiai

en: Featured
lt: Svarbus

en: About
lt: Apie

en: Admin
lt: Adminas

en: Default image
lt: Įprastas vaizdas

en: Link title
lt: Nuorodos pavadinimas

en: Awesome
lt: Nepakartojamai

en: Search form
lt: Paieškos forma

en: -1 (Unlimited)
lt: -1 (Neribota)

en: PHP memory limit
lt: PHP atminties limitas

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the installation process.
lt: Apgalvokite PHP atminties padidinimą iki %memory_minimum_limit taip užkirsite kelią įdiegimo klaidoms

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the update process.
lt: Apgalvokite PHP atminties padidinimą iki %memory_minimum_limit taip užkirsite kelią atnaujinimo klaidoms

en: Depending on your configuration, Drupal can run with a %memory_limit PHP memory limit. However, a %memory_minimum_limit PHP memory limit or above is recommended, especially if your site uses additional custom or contributed modules.
lt: Priklausomai nuo konfigūracijos, Drupal gali veikti su %memory_limit PHP atminties limitu. Bet %memory_minimum_limit PHP atminties limitu ar daugiau rekimenduojama, įpatingai jei jūsų svetainė naudoja papildomus ar savus modulius.

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
lt: Padidinkite atminties limitą redaguodami memory_limit parametrą %configuration-file ir kai perkrausite jūsų web serverį (arba susisiekite su sitemos administratoriumi ar hostingo tiekėju dėl pagalbos)

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
lt: Susisiekite su sitemos administratoriumi ar hostingo tiekėju dėl PHP atminties padidinimo.

en: See the <a href="@url">Drupal requirements</a> for more information.
lt: Daugiau informacijos ieškokite <a href="@url">Drupal reikalavimų</a> puslapyje

en: Upload destination
lt: Įkėlimo paskirtis

en: Searched %type for %keys.
lt: Ieškota %type pagal %keys.

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
lt: Atskirkite plėtinius tarpu arba kableliu ir nenaudokite "priekinio" taško.

[ctx: date_nav]
en: Prev
lt: Ankstesnis

[ctx: date_nav]
en: Next
lt: Sekantis
