Panopoly (7.x-1.85) - en to mr translation catalogue (44 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Next
mr: पुढील

en: Pages
mr: पाने

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Content
mr: साहित्य

en: Type
mr: प्रकार

en: Author
mr: लेखक

en: Remove
mr: काढा

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Enable
mr: समर्थ

en: Disable
mr: असमर्थ

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Taxonomy
mr: वर्गीकरण

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Categories
mr: केटेगरीज

en: File
mr: फाईल

en: Edit
mr: संपादन

en: Links
mr: दुवे

en: Search
mr: शोध

en: None
mr: काहीच नाही

en: Link
mr: दुवा

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Category
mr: वर्ग

en: Name
mr: नाव

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Time
mr: वेळ

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Path
mr: रस्ता

en: Display
mr: दाखवा

en: results
mr: परिणाम

en: search
mr: शोधा

en: Text
mr: अक्षर

en: Picture
mr: चित्र

en: Address
mr: पत्ता

en: Day
mr: दिवस

en: Menus
mr: मेनूज

en: Enter your keywords
mr: तुम्हाला हवा असलेला शब्द लिहा

en: Admin
mr: व्यवस्थापक

en: Search form
mr: शोध
