Panopoly (7.x-1.85) - en to my translation catalogue (45 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Categories
my: အမျိုးအစားများ

en: File
my: ဖိုင်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Links
my: လင့်ခ်များ

en: Search
my: ရှာရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Name
my: အမည်

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Add new
my: အသစ်ထည့်သွင်းရန်

en: Time
my: အချိန်

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: results
my: ရလာဒ်များ

en: search
my: ရှာဖွေရန်

en: Keywords
my: သော့ချက်စာလုံးများ

en: Picture
my: ရုပ်ပုံ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Items
my: အချက်အလက်များ

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်

en: Prev
my: ယခင်

en: Address
my: လိပ်စာ

en: Day
my: ရက်စွဲ

en: Table
my: ဇယား

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်

en: Simple
my: ရိုးရိုးသာမာန်

en: About
my: အကြောင်း

en: Search type
my: ရှာဖွေရေးစံနစ်အမျိုးအစား

en: Search form
my: ရှာဖွေရန်
