Panopoly (7.x-1.86) - en to fy translation catalogue (15 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Body
fy: Berjochttekst

en: Next
fy: Folgjende

en: Content
fy: Ynhâld

en: Enable
fy: Ynskeakelje

en: Disable
fy: Utskeakelje

en: Edit
fy: Bewurkje

en: Search
fy: Sykje

en: None
fy: Gjin

en: Preview
fy: Foarbyld

en: Save
fy: Bewarje

en: Picture
fy: Ofbylding

en: Day
fy: Dei

en: !name field is required.
fy: Fjild !name is ferplicht.

en: Enter your keywords
fy: Fier jo kaaiwurden yn
