Panopoly (7.x-1.86) - en to se translation catalogue (24 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Pages
se: Siiddut

en: Content
se: Sisdoallu

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: File
se: Fiila

en: Edit
se: Rievdat

en: Search
se: Oza

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: Add
se: Lasit

en: results
se: bohtosat

en: Text
se: Teaksta

en: Picture
se: Govva

en: Fields
se: Giettit

en: Video
se: Filbma

en: Current search
se: Du ohcan

en: !name field is required.
se: !name ferte čállit

en: About
se: Birra
