Panopoly (7.x-1.86) - en to sk translation catalogue (99 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Next
sk: Ďalej

en: Pages
sk: Stránky

en: Status
sk: Stav

en: Content
sk: Obsah

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Categories
sk: Kategórie

en: File
sk: Súbor

en: Edit
sk: Upraviť

en: Links
sk: Odkazy

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: None
sk: Žiadne

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Parent
sk: Nadradený

en: Category
sk: Kategória

en: Name
sk: Názov

en: Preview
sk: Náhľad

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Add new
sk: Pridať nový

en: Time
sk: Čas

en: Add
sk: Pridať

en: Path
sk: Cesta

en: Display
sk: Zobraziť

en: results
sk: výsledky

en: search
sk: vyhľadávanie

en: Content Types
sk: Typy obsahu

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Keywords
sk: Kľúčové slová

en: Picture
sk: Obrázok

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Custom
sk: Vlastná

en: Fields
sk: Polia

en: Items
sk: Položky

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Sort order
sk: Zoradenie

en: Thumbnail
sk: Miniatúra

en: Prev
sk: Predch

en: Address
sk: Adresa

en: Day
sk: Deň

en: Table
sk: Tabuľka

en: General Settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Template
sk: Šablóna

en: 1 item | @count items
sk[0]: @count položka
sk[1]: @count položky
sk[2]: @count položiek

en: Add file
sk: Pridať súbor

en: Middle
sk: Stredný

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Caption
sk: Popis

en: Sidebar
sk: Bočný panel

en: User Profile
sk: Profil používateľa

en: !name field is required.
sk: Pole !name je povinné.

en: Information
sk: Informácia

en: Simple
sk: Jednoduché

en: Menus
sk: Menu

en: Permalink
sk: Trvalý odkaz

en: User Roles
sk: Kategórie používateľov

en: 1 user | @count users
sk[0]: 1 používateľ
sk[1]: @count používatelia
sk[2]: @count používateľov

en: Enter your keywords
sk: Zadajte kľúčové slová

en: Featured
sk: Odporúčané

en: Paragraph
sk: Paragraf

en: About
sk: Informácie o

en: Admin
sk: Administrátor

en: Pause
sk: Pozastaviť

en: Default image
sk: Predvolený obrázok

en: Link title
sk: Titulok adresy

en: Play
sk: Prehrať

en: Awesome
sk: Vynikajúce

en: Search form
sk: Vyhľadávanie

en: -1 (Unlimited)
sk: -1 (neobmedzene)

en: PHP memory limit
sk: Pamäťové obmedzenie PHP

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the installation process.
sk: Ak chete predísť problémom, zvýšte limit pamäti pre PHP aspoň na %memory_minimum_limit.

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the update process.
sk: Aby ste predišli chybám, zvážte zvýšenie limitu pamäte pre PHP aspoň na %memory_minimum_limit.

en: Depending on your configuration, Drupal can run with a %memory_limit PHP memory limit. However, a %memory_minimum_limit PHP memory limit or above is recommended, especially if your site uses additional custom or contributed modules.
sk: V závislosti na konfigurácii potrebuje Drupal limit pamäti pre PHP %memory_limit. Ale odporúča sa aspoň %memory_minimum_limit , najmä ak tento web používa ďalšie moduly.

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
sk: Zvýšte limit pamäte pre PHP zmenou parametra memory_limit v konfiguračnom súbore %configuration-file a potom reštartujte webový server (alebo kontaktujte vášho poskytovateľa webhostingu).

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
sk: Kontaktujte správcu vášho hostingu aby vám zvýšil limit pamäte pre PHP.

en: See the <a href="@url">Drupal requirements</a> for more information.
sk: Podrobnejšie  informácie nájdete na stránke<a href="@url">Požiadavky Drupalu</a>.

en: Add image
sk: Pridať obrázok

en: Upload destination
sk: Cieľové umiestnenie nahrávania

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display.
sk: Tento obrázok bude zobrazený v prípade, ak nie je nahratý žiaden obrázok.

en: AHAH callback
sk: AHAH spätné volanie

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: Machine Name
sk: Strojový názov

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
sk: Prípony oddeľte medzerou alebo čiarkou a na začiatok prípony nepíšte bodku.

[ctx: date_nav]
en: Next
sk: Ďalšie

en: No Preview
sk: Žiadny náhľad
