Panopoly (7.x-1.87) - en to mn translation catalogue (50 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Next
mn: Дараах

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Status
mn: Төлөв

en: Content
mn: Агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Taxonomy
mn: Хэллэг

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Categories
mn: Ангиллууд

en: File
mn: Файл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Links
mn: Холбоосууд

en: Search
mn: Хайх

en: None
mn: Байхгүй

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Parent
mn: Эх

en: Category
mn: Ангилал

en: Name
mn: Нэр

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Time
mn: Цаг

en: Add
mn: Нэмэх

en: Path
mn: Зам

en: Display
mn: Харуулах

en: results
mn: үр дүн

en: search
mn: хайх

en: Text
mn: Текст

en: Theme
mn: Загвар

en: Keywords
mn: Түлхүүр үг

en: Picture
mn: Зураг

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Day
mn: Өдөр

en: Table
mn: Хүснэгт

en: Revert
mn: Буцаах

en: !name field is required.
mn: !name талбар шаардлагатай.

en: Menus
mn: Цэснүүд

en: Enter your keywords
mn: Түлхүүр үгсээ оруулаарай

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
mn: Санах ойн хязгаарыг нэмэгдүүлэхийн тулд %configuration-file файл дахь memory_limit өгөгдөхүүнийг өөрчлөөд вэбийн үйлчлэгч програмаа дахин ачааллана уу (эсвэл тооцоолуурын удирдагч юмуу байршуулах үйлчилгээний нийлүүлэгчтэйгээ холбоо барин тусламж авна уу).
