Panopoly (7.x-1.88) - en to pl translation catalogue (120 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Next
pl: Dalej

en: Pages
pl: Strony

en: Content
pl: Zawartość

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: Remove
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Taxonomy
pl: Kategorie

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Categories
pl: Kategorie

en: File
pl: Plik

en: Edit
pl: Edytuj

en: Links
pl: Odnośniki

en: Search
pl: Szukaj

en: None
pl: Brak

en: Link
pl: Odnośnik

en: Image
pl: Obraz

en: Parent
pl: Nadrzędny

en: Category
pl: Kategoria

en: Name
pl: Nazwa

en: Preview
pl: Podgląd

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: Add new
pl: Dodaj nowe

en: Time
pl: Czas

en: Add
pl: Dodaj

en: Path
pl: Ścieżka

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: results
pl: wyniki

en: search
pl: szukaj

en: Display Settings
pl: Ustawienia wyświetlania

en: Content Types
pl: Typy zawartości

en: Text
pl: Tekst

en: Theme
pl: Skórka

en: Keywords
pl: Słowa kluczowe

en: Picture
pl: Obraz

en: Titles
pl: Tytuły

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Custom
pl: Własne

en: Fields
pl: Pola

en: Items
pl: Elementy

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Sort order
pl: Kolejność sortowania

en: Thumbnail
pl: Miniaturka

en: Prev
pl: Poprzedni

en: Address
pl: Adres

en: request a new password
pl: uzyskaj nowe hasło

en: Day
pl: Dzień

en: Table
pl: Tabela

en: General Settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Template
pl: Szablon

en: 1 item | @count items
pl[0]: 1 element
pl[1]: @count elementy
pl[2]: @count elementów

en: Add file
pl: Dodaj plik

en: Middle
pl: Środek

en: Revert
pl: Przywróć

en: Caption
pl: Podpis

en: Sidebar
pl: Pasek boczny

en: Video
pl: Wideo

en: User Profile
pl: Profil użytkownika

en: Slider
pl: Suwak

en: Current search
pl: Bieżące wyszukiwanie

en: !name field is required.
pl: Pole !name jest wymagane.

en: Information
pl: Informacja

en: Simple
pl: Prosto

en: Menus
pl: Menu

en: Permalink
pl: Adres

en: User Roles
pl: Role użytkownika

en: 1 user | @count users
pl[0]: 1 użytkownik
pl[1]: @count użytkowników
pl[2]: @count użytkowników

en: Enter your keywords
pl: Wprowadź słowa kluczowe

en: Expand all children
pl: Rozwiń wszystkie elementy podrzędne

en: Featured
pl: Przedstawiony

en: Paragraph
pl: Akapit

en: About
pl: O stronie

en: Pause
pl: Pauza

en: Default image
pl: Domyślny obraz

en: Search type
pl: Typ wyszukiwania

en: Link title
pl: Tytuł odnośnika

en: Play
pl: Odtwórz

en: Alt text
pl: Tekst alternatywny

en: The event on which to trigger the accordion.
pl: Zdarzenie, które wywołuje akordeon.

en: Change theme
pl: Zmień skórkę

en: Awesome
pl: Rewelacyjne

en: Search form
pl: Formularz wyszukiwania

en: -1 (Unlimited)
pl: -1 (bez ograniczeń)

en: PHP memory limit
pl: Limit wykorzystania pamięci przez PHP

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the installation process.
pl: Aby zapobiec błędom w procesie instalacji, warto rozważyć zwiększenie limitu wykorzystania pamięci przez PHP do %memory_minimum_limit.

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the update process.
pl: Aby zapobiec błędom w procesie aktualizacji, warto rozważyć zwiększenie limitu wykorzystania pamięci przez PHP do %memory_minimum_limit.

en: Depending on your configuration, Drupal can run with a %memory_limit PHP memory limit. However, a %memory_minimum_limit PHP memory limit or above is recommended, especially if your site uses additional custom or contributed modules.
pl: Zależnie od konfiguracji witryny, Drupal może być w stanie działać, gdy limit wykorzystania pamięci przez PHP jest ustawiony na %memory_limit. Zalecaną wartością limitu jest jednak %memory_minimum_limit, zwłaszcza jeśli witryna korzysta z dodatkowych modułów.

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
pl: Limit wykorzystania pamięci można zwiększyć edytując parametr memory_limit w pliku %configuration-file, a następnie ponownie uruchamiając serwer internetowy (niezbędnej pomocy powinien udzielić administrator systemu lub dostawca usług hostingowych).

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
pl: Pomocy w tej sprawie należy szukać u administratora systemu lub dostawcy usług hostingowych.

en: See the <a href="@url">Drupal requirements</a> for more information.
pl: Więcej informacji na <a href="@url">stronie z opisem wymagań Drupala</a>.

en: The advanced form may have additional options based upon the search type. For example the advanced content (node) search form will allow searching by node type and taxonomy term.
pl: Zaawansowany formularz może mieć dodatkowe opcje w oparciu o typ wyszukiwania. Na przykład formularz szukania zaawansowanej zawartości (węzeł)  zezwoli na szukanie według typu węzła oraz terminu taksonomicznego.

en: Same page
pl: Ta sama strona

en: Override default prompt
pl: Zastąp domyślny monit

en: @type search form
pl: @type formularz wyszukiwania

en: Upload destination
pl: Miejsce przechowywania wysłanych plików

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
pl: Wybór miejsca, w którym zostaną umieszczone docelowo pliki. Pliki prywatne powodują większe obciążenie systemu, ale pozwalają na skuteczną ochronę przed niepowołanym dostępem.

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display.
pl: Obraz pokazywany w sytuacji kiedy nie został wysłany żaden plik graficzny.

en: Searched %type for %keys.
pl: Szukałem %type dla %keys.

en: AHAH callback
pl: Wywołanie AHAH

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: Machine Name
pl: Identyfikator systemowy

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
pl: Lista rozszerzeń oddzielonych przecinkami lub odstępem, bez wiodącej kropki.

[ctx: date_nav]
en: Prev
pl: Poprzedni

[ctx: date_nav]
en: Next
pl: Następny

en: Missing/broken type
pl: Brakujący/uszkodzony typ

en: Heading 1
pl: Nagłówek 1

en: Heading 2
pl: Nagłówek 2

en: Heading 3
pl: Nagłówek 3

en: Enable?
pl: Włączyć?

en: Make title a link
pl: Stwórz tytuł w formie odnośnika
