Panopoly (7.x-1.89) - en to be translation catalogue (81 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Next
be: Наступны

en: Pages
be: Старонкі

en: Status
be: Статус

en: Content
be: Змесціва

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Taxonomy
be: Таксаномія

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Categories
be: Катэгорыі

en: File
be: Файл

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Links
be: Спасылкі

en: Search
be: Пошук

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Parent
be: Бацькоўскі аб'ект

en: Category
be: Катэгорыя

en: Name
be: Імя

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Add new
be: Дадаць новага(ую)

en: Time
be: Час

en: Add
be: Дадаць

en: Path
be: Сцежка

en: Display
be: Паказ

en: results
be: вынікі

en: search
be: пошук

en: Text
be: Тэкст

en: Theme
be: Тэма

en: Keywords
be: Ключавыя словы

en: Picture
be: Выява (аватар).

en: Configure
be: Правіць

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Fields
be: Палі

en: Items
be: Элементы

en: Advanced
be: Дадаткова

en: Prev
be: Папярэдні

en: Day
be: Дзень

en: Table
be: Табліца

en: Template
be: Шаблон

en: 1 item | @count items
be[0]: 1 пункт
be[1]: @count пунктаў(ы)

en: Revert
be: Вярнуць да ранейшага стану

en: Caption
be: Загаловак

en: !name field is required.
be: !name – абавязковае поле.

en: Menus
be: Меню

en: Permalink
be: Пастаянная спасылка

en: Enter your keywords
be: Увядзіце ключавыя словы

en: Featured
be: Рэкамендаваныя

en: About
be: Аб

en: Default image
be: Выява па змаўчанні

en: Search form
be: Форма пошуку

en: -1 (Unlimited)
be: -1 (Неабмежавана)

en: PHP memory limit
be: Ліміт памяці PHP

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the installation process.
be: Мае сэнс пашырыць межы памяці для вашага PHP да %memory_minimum_limit , гэта дапаможа вам прадухіліць памылкі ў усталёвачным працэсе.

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the update process.
be: Мае сэнс пашырыць межы памяці для вашага PHP да %memory_minimum_limit , гэта дапаможа вам прадухіліць памылкі ў працэсе абнаўлення.

en: Depending on your configuration, Drupal can run with a %memory_limit PHP memory limit. However, a %memory_minimum_limit PHP memory limit or above is recommended, especially if your site uses additional custom or contributed modules.
be: У залежнасці ад вашых наладак Drupal можна запускаць з лімітам памяці PHP %memory_limit. Аднак рэкамендуецца ніжні ліміт памяці для PHP %memory_minimum_limit ці вышэй, асабліва, калі ваш сайт выкарыстоўвае дададковыя і ўнесеныя модулі.

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
be: Павялічце ліміт памяці memory_limit параметра ў файле  %configuration-file і перазапусціце ваш вэб-сервер (альбо звяжыцеся з адмінітратарам ці хостынг правайдэрам па дапамогу).

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
be: Звярніцеся да вашага сістэмнага адміністратара ці хостынг-правайдэра за дапамогай, каб павялічыць ваш PHP ліміт памяці.

en: See the <a href="@url">Drupal requirements</a> for more information.
be: Глядзіце <a href="@url">патрабаванні Drupal</a> для падрабязнай інфармацыі.

en: Upload destination
be: Месца прызначэння загрузкі

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
be: Абярыце месца, дзе канчатковыя файлы павінны быць захаваныя. Захаванне асабістых файлаў патрабуе больш рэсурсаў, чым агульнадаступных, але дазваляе абмежаваць доступ да файлаў у гэтым полі.

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display.
be: Калі ніякая выява не запампованая, гэтая выява будзе паказаная.

en: Searched %type for %keys.
be: Пошук %type для %keys.

en: AHAH callback
be: Выклік AHAH

en: Image style
be: Стыль выявы

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
be: Аддзяляйце пашырэнні прабелам ці коскай, і не выкарыстоўвайце шматкроп'е.

[ctx: date_nav]
en: Prev
be: Папярэд
    у кантэксце: date_nav

[ctx: date_nav]
en: Next
be: Наступны(ая)
    у кантэксце: date_nav
