Panopoly (7.x-1.89) - en to ht translation catalogue (13 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Status
ht: Eta

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: Search
ht: Chèche

en: Image
ht: Imaj

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Default
ht: Pa defo

en: Picture
ht: Foto

en: Footer
ht: Pye paj
