Panopoly (7.x-1.90) - en to he translation catalogue (91 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Next
he: הבא

en: Pages
he: עמודים

en: Status
he: מצב

en: Content
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: Remove
he: הסרה

en: Description
he: תיאור

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Categories
he: קטגוריות

en: File
he: קובץ

en: Edit
he: עריכה

en: Links
he: קישורים

en: Search
he: חיפוש

en: None
he: ללא

en: Link
he: קישור

en: Image
he: תמונה

en: Parent
he: אב

en: Category
he: קטגוריה

en: Name
he: שם

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Add new
he: הוספת חדש

en: Time
he: זמן

en: Add
he: הוספה

en: Path
he: מיקום

en: Display
he: תצוגה

en: results
he: תוצאות

en: search
he: חיפוש

en: Text
he: טקסט

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Keywords
he: מילות מפתח

en: Picture
he: תמונה

en: Titles
he: כותרות

en: Configure
he: הגדרות

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Custom
he: מותאם

en: Fields
he: שדות

en: Items
he: פריטים

en: Advanced
he: מתקדם

en: Sort order
he: סדר מיון

en: Thumbnail
he: תמונת אצבע

en: Prev
he: קודם

en: Address
he: כתובת

en: Day
he: יום

en: Table
he: טבלה

en: 1 item | @count items
he[0]: פריט אחד
he[1]: @count פריטים

en: Middle
he: אמצע

en: Revert
he: שחזור

en: Caption
he: כותרת (Caption)

en: Sidebar
he: עמודת צד

en: Video
he: וידאו

en: !name field is required.
he: חובה למלא את השדה !name.

en: Information
he: מידע

en: Simple
he: פשוט

en: Menus
he: תפריטים

en: Permalink
he: קישור קבוע

en: 1 user | @count users
he[0]: חבר אחד
he[1]: @count חברים

en: Enter your keywords
he: מילות מפתח לחיפוש

en: Featured
he: מובלט

en: About
he: אודות

en: Admin
he: מנהל

en: Pause
he: עצירה

en: Default image
he: תמונת ברירת מחדל

en: Link title
he: כותרת הקישור

en: Alt text
he: טקסט חלופי

en: Change theme
he: שנה עיצוב

en: Awesome
he: מעולה

en: Search form
he: טופס חיפוש

en: -1 (Unlimited)
he: -1 (בלתי מוגבל)

en: PHP memory limit
he: הגבלת זכרון PHP

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the installation process.
he: שקול הגדלת מגבלת זיכרון ה-PHP ל-%memory_minimum_limit כדי לסייע במניעת בעיות בתהליך ההתקנה.

en: Depending on your configuration, Drupal can run with a %memory_limit PHP memory limit. However, a %memory_minimum_limit PHP memory limit or above is recommended, especially if your site uses additional custom or contributed modules.
he: בהתאם לתצורה שלך, דרופל יכולה לרוץ עם מגבלת זיכרון PHP של %memory_limit  memory limit. אולם מומלצת מגבלת זיכרון PHP של %memory_minimum_limit ומעלה, במיוחד אם האתר שלך משתמש במודולים מותאמים אישית או מודולים נוספים שנתרמו.

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
he: צרו קשר עם מנהל המערכת או ספק האחסון לקבלת סיוע בהגדלת מגבלת זיכרון ה-PHP.

en: See the <a href="@url">Drupal requirements</a> for more information.
he: ראה <a href="@url">דרישות קדם לדרופל</a> לקבלת מידע נוסף.

en: Upload destination
he: יעד לטעינה

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
he: בחרו היכן, בסופו של דבר, יישמרו הקבצים. אחסון קבצים פרטיים כרוך בתקורה  גבוהה בהרבה משל קבצים ציבוריים אבל מאפשר להגביל את הגישה לקבצים שהועלו באמצעות שדה זה.

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display.
he: במידה ולא הועלתה תמונה לשדה, תופיע תמונת ברירת המחדל.

en: Image style
he: סגנון תמונה

en: Machine Name
he: שם מכונה

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
he: יש לרשום את הסיומות בהפרדה של רווח או פסיק, ללא הנקודה המקדימה לסיומת הקובץ.
