Panopoly (7.x-1.90) - en to nn translation catalogue (51 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Next
nn: Neste

en: Pages
nn: Sider

en: Content
nn: Innhald

en: Author
nn: Forfattar

en: Remove
nn: Fjern

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Taxonomy
nn: Taksonomi

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Categories
nn: Kategoriar

en: File
nn: Fil

en: Edit
nn: Rediger

en: Search
nn: Søk

en: None
nn: Ingen

en: Link
nn: Lenke

en: Image
nn: Bilete

en: Parent
nn: Opp eit nivå

en: Category
nn: Kategori

en: Name
nn: Namn

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: Time
nn: Tid

en: Path
nn: Sti

en: results
nn: resultat

en: search
nn: søk

en: Keywords
nn: Nøkkelord

en: Picture
nn: Bilete

en: Configure
nn: Konfigurer

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Fields
nn: Felt

en: Items
nn: Element

en: Prev
nn: Forrige

en: Address
nn: Adresse

en: Day
nn: Dag

en: Table
nn: Tabell

en: 1 item | @count items
nn[0]: 1 element
nn[1]: @count element

en: !name field is required.
nn: !name feltet er påkrevd.

en: Menus
nn: Menyar

en: 1 user | @count users
nn[0]: 1 brukar
nn[1]: @count brukarar

en: Enter your keywords
nn: Skriv inn nøkkelorda dine

en: Featured
nn: Framheva

en: PHP memory limit
nn: PHP-minnegrense

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the installation process.
nn: Vurder å auke grensa for PHP sin minnebruk til %memory_minimum_limit for å minske sannsynet for problem under installasjonen.

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the update process.
nn: Vurder å auke grensa for PHP sin minnebruk til %memory_minimum_limit for å minske sannsynet for problem under oppdateringa.
