Panopoly (7.x-1.91) - en to af translation catalogue (46 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Next
af: Volgende

en: Pages
af: Bladsye

en: Content
af: Inhoud

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Categories
af: Kategorieë

en: File
af: Lêer

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: None
af: Geen

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Parent
af: Voorganger

en: Category
af: Kategorie

en: Name
af: Naam

en: Preview
af: Voorskou

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Time
af: Tyd

en: Add
af: Voeg by

en: Path
af: Pad

en: results
af: resultate

en: search
af: soek

en: Keywords
af: Sleutelwoorde

en: Picture
af: Prentjie

en: Configure
af: Verstel

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Table
af: Tabel

en: Revert
af: Rol terug

en: Sidebar
af: Systaaf

en: !name field is required.
af: !name veld is verpligtend.

en: 1 user | @count users
af[0]: 1 gebruiker
af[1]: @count gebruikers

en: Enter your keywords
af: Voer jou sleutelwoorde in

en: Search form
af: Soekvorm

en: -1 (Unlimited)
af: -1 (Onbeperk)
