Panopoly (7.x-1.91) - en to tr translation catalogue (104 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Next
tr: Sonraki

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Status
tr: Durum

en: Content
tr: İçerik

en: Type
tr: Tip

en: Author
tr: Yazar

en: Remove
tr: Kaldır

en: Description
tr: Açıklama

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Disable
tr: Devre dışı bırak

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Taxonomy
tr: Sınıflandırma

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Categories
tr: Kategoriler

en: File
tr: Dosya

en: Edit
tr: Düzenle

en: Links
tr: Bağlantılar

en: Search
tr: Ara

en: None
tr: Hiçbiri

en: Link
tr: Bağlantı

en: Image
tr: Resim

en: Parent
tr: Üst öge

en: Category
tr: Kategori

en: Name
tr: İsim

en: Preview
tr: Ön izleme

en: Save
tr: Kaydet

en: Default
tr: Varsayılan

en: Add new
tr: Yeni ekle

en: Time
tr: Zaman

en: Add
tr: Ekle

en: Path
tr: Yol

en: Display
tr: Gösterim

en: results
tr: sonuçlar

en: search
tr: ara

en: Display Settings
tr: Görüntüleme Ayarları

en: Text
tr: Metin

en: Theme
tr: Tema

en: Keywords
tr: Anahtar kelimeler

en: Picture
tr: Görsel

en: Titles
tr: Başlıklar

en: Configure
tr: Yapılandır

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Custom
tr: Özel

en: Fields
tr: Alanlar

en: Items
tr: Öğeler

en: Advanced
tr: Gelişmiş

en: Sort order
tr: Sıralama sırası

en: Thumbnail
tr: Küçük görsel

en: Prev
tr: Önceki

en: Address
tr: Adres

en: Day
tr: Gün

en: Table
tr: Tablo

en: General Settings
tr: Genel ayarlar

en: Template
tr: Şablon

en: 1 item | @count items
tr[0]: 1 öğe
tr[1]: @count öğe

en: Add file
tr: Dosya ekle.

en: Middle
tr: Orta

en: Revert
tr: Geri al

en: Caption
tr: Başlık

en: Sidebar
tr: Kenar Çubuğu

en: User Profile
tr: Kullanıcı Profili

en: !name field is required.
tr: !name alanı zorunludur.

en: Information
tr: Bilgi

en: Simple
tr: Basit

en: Menus
tr: Menüler

en: Permalink
tr: Kalıcı bağlantı

en: User Roles
tr: Kullanıcı Rolleri

en: 1 user | @count users
tr[0]: @count kullanıcı
tr[1]: @count kullanıcı

en: Enter your keywords
tr: Anahtar kelimelerinizi girin

en: Featured
tr: Öne çıkan

en: Paragraph
tr: Paragraf

en: About
tr: Hakkında

en: Admin
tr: Yönetim

en: Pause
tr: Geçici olarak durdur

en: Default image
tr: Ön tanımlı resim

en: Link title
tr: Bağlantı başlığı

en: Change theme
tr: Tema değiştir

en: Ordered List
tr: Sıralı Liste

en: Awesome
tr: Çok iyi

en: Search form
tr: Arama formu

en: -1 (Unlimited)
tr: -1 (Sınırsız)

en: PHP memory limit
tr: PHP bellek limiti

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the installation process.
tr: Kurulum sürecinde hataların oluşmasını engellemek için PHP bellek limitini %memory_minimum_limit seviyesine yükseltmeniz gerekebilir.

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the update process.
tr: Güncelleme sürecinde hataların oluşmasını engellemek için PHP bellek limitini %memory_minimum_limit seviyesine yükseltmeniz gerekebilir.

en: Depending on your configuration, Drupal can run with a %memory_limit PHP memory limit. However, a %memory_minimum_limit PHP memory limit or above is recommended, especially if your site uses additional custom or contributed modules.
tr: Yapılandırmanıza bağlı olarak, Drupal %memory_limit PHP bellek limiti ile çalışabilir. Ancak özellikle sitenizde çekirdek Drupal kurulumuna ek olarak çeşitli eklentiler de kullanıyorsanız, PHP bellek limitini en az %memory_minimum_limit seviyesine yükseltmeniz tavsiye edilir.

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
tr: Bellek limitini, %configuration-file dosyasında yeralan memory_limit parametresini değiştirerek yükseltip, ardından web sunucunuzu yeniden başlatınız (ya da destek için sistem yöneticiniz veya barındırma hizmeti sağlayınızla iletişime geçiniz).

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
tr: PHP bellek limitinizi arttımak ile ilgili destek almak için sistem yöneticiniz ya da barındırma hizmeti sağlayınızla iletişime geçiniz.

en: See the <a href="@url">Drupal requirements</a> for more information.
tr: <a href="@url">Drupal gereksinimleri</a> sayfasından daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

en: Upload destination
tr: Yükleme adresi

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
tr: Nihai dosyaların nerede saklanacağını seçin. Dosyaların özel saklanması, açık dosyalara kıyasla fazladan önemli ölçüde yük getirir ama bu alanlardaki dosyalara erişimi kısıtlamanıza da olanak sağlar.

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display.
tr: Eğer hiç resim yüklenmezse, görüntülenirken bu resim kullanılacaktır.

en: Searched %type for %keys.
tr: %type içinde %keys arandı.

en: AHAH callback
tr: AHAH geri dönüşü

en: Image style
tr: Resim stili

en: Machine Name
tr: Makine Adı

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
tr: Uzantıları virgül ile boşluk bırakarak yazın, nokta koymayın.

[ctx: date_nav]
en: Prev
tr: Önceki

[ctx: date_nav]
en: Next
tr: Sonraki

en: Landing Page
tr: Açılış Sayfası
