Panopoly (7.x-1.92) - en to hu translation catalogue (121 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Next
hu: Következő

en: Pages
hu: Oldalak

en: Status
hu: Állapot

en: Content
hu: Tartalom

en: Type
hu: Típus

en: Author
hu: Szerző

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Description
hu: Leírás

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Disable
hu: Letiltás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Taxonomy
hu: Taxonómia

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Categories
hu: Kategóriák

en: File
hu: Fájl

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Links
hu: Hivatkozások

en: Search
hu: Keresés

en: None
hu: Nincs

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Image
hu: Kép

en: Parent
hu: Szülő

en: Category
hu: Kategória

en: Name
hu: Név

en: Preview
hu: Előnézet

en: Save
hu: Mentés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Add new
hu: Új hozzáadása

en: Time
hu: Idő

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Path
hu: Útvonal

en: Display
hu: Megjelenítés

en: results
hu: eredmények

en: search
hu: keresés

en: Display Settings
hu: Megjelenés beállításai

en: Content Types
hu: Tartalomtípusok

en: Text
hu: Szöveg

en: Theme
hu: Smink

en: Keywords
hu: Kulcsszavak

en: Picture
hu: Kép

en: Titles
hu: Címek

en: Configure
hu: Beállít

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Custom
hu: Egyéni

en: Fields
hu: Mezők

en: Items
hu: Tételek

en: Advanced
hu: Haladó

en: Sort order
hu: Rendezési sorrend

en: Thumbnail
hu: Bélyegkép

en: Prev
hu: Előző

en: Address
hu: Cím

en: Day
hu: Nap

en: Table
hu: Táblázat

en: General Settings
hu: Általános beállítások

en: Template
hu: Sablon

en: 1 item | @count items
hu[0]: 1 tétel
hu[1]: @count tétel

en: Add file
hu: Fájl hozzáadása

en: Middle
hu: Közép

en: Revert
hu: Visszaállítás

en: Caption
hu: Képaláírás

en: Sidebar
hu: Oldalsáv

en: Video
hu: Videó

en: User Profile
hu: Felhasználói profil

en: Slider
hu: Csúszka

en: Current search
hu: Jelenlegi keresés

en: !name field is required.
hu: „!name” mezőt ki kell tölteni.

en: Information
hu: Információ

en: Simple
hu: Egyszerű

en: Menus
hu: Menük

en: User Roles
hu: Felhasználói szerepkörök

en: 1 user | @count users
hu[0]: 1 felhasználó
hu[1]: @count felhasználó

en: Login Destination
hu: Belépési céloldal

en: Enter your keywords
hu: A keresendő kulcsszavak

en: Expand all children
hu: Minden gyermek elem nyitva

en: Featured
hu: Kiemelt

en: Paragraph
hu: Bekezdés

en: About
hu: Leírás

en: Pause
hu: Szünet

en: Default image
hu: Alapértelmezés szerinti kép

en: Search type
hu: Keresés típusa

en: Link title
hu: Hivatkozás címe

en: 1 term | @count terms
hu[0]: 1 kifejezés
hu[1]: @count kifejezés

en: Play
hu: Lejátszás

en: Display Type
hu: Megjelenítés típusa

en: Alt text
hu: Alternatív szöveg

en: Change theme
hu: Smink megváltoztatása

en: Spell Check
hu: Helyesírás-ellenőrzés

en: Awesome
hu: Kiváló

en: Search form
hu: Keresés űrlap

en: -1 (Unlimited)
hu: -1 (Korlátlan)

en: PHP memory limit
hu: PHP memória korlátozás

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the installation process.
hu: Javasolt a PHP memória korlátjának megemelése %memory_minimum_limit értékre, hogy a telepítés során fellépő esetleges memóriahiány elkerülhető legyen.

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the update process.
hu: Javasolt a PHP memória korlátjának megemelése %memory_minimum_limit értékre, hogy a frissítés során fellépő esetleges memóriahiány elkerülhető legyen.

en: Depending on your configuration, Drupal can run with a %memory_limit PHP memory limit. However, a %memory_minimum_limit PHP memory limit or above is recommended, especially if your site uses additional custom or contributed modules.
hu: A beállításoktól függően a Drupal %memory_limit PHP memória korlátozással is képes lehet futni, viszont %memory_minimum_limit korlát használata javasolt azonban, különösen ha közösségi, vagy saját fejlesztésű modulok is vannak a rendszerben.

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
hu: A PHP memória korlát a %configuration_file memory_limit nevű értékének módosításával és a webkiszolgáló újraindításával változtatható. Ebben a rendszergazda vagy hoszting szolgáltató is segítséget adhat.

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
hu: A rendszergazda vagy hoszting szolgáltató adhat segítséget a PHP memória korlát növeléséhez.

en: See the <a href="@url">Drupal requirements</a> for more information.
hu: További tudnivaló a <a href="@url">Drupal rendszerkövetelményeit</a> leíró oldalon található.

en: Add image
hu: Kép hozzáadása

en: 1 link | @count links
hu[0]: 1 hivatkozás
hu[1]: @count hivatkozás

en: The advanced form may have additional options based upon the search type. For example the advanced content (node) search form will allow searching by node type and taxonomy term.
hu: A haladó űrlap további beállításokat biztosíthat a keresés típusa alapján. Például a haladó tartalom (a <em>Node</em> modul által) keresés űrlap engedélyezi a tartalomtípus és a taxonómiakifejezés szerinti keresést.

en: Same page
hu: Ugyanolyan oldal

en: Override default prompt
hu: Alapértelmezett készenléti jel felülírása

en: @type search form
hu: @type keresési űrlap

en: Upload destination
hu: Feltöltési célkönyvtár

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
hu: A végső fájlok tárolási helyének kiválasztása. A privát fájlok tárolása sokkal nagyobb terhelést jelent, mint a nyilvános fájloké, de a fájlokhoz korlátozott hozzáférést tesz lehetővé ezen a mezőn belül.

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display.
hu: Ha nincs feltöltött kép, akkor ez a kép jelenik meg.

en: Searched %type for %keys.
hu: %type típus keresése ezekre a kulcsszavakra: %keys.

en: Image style
hu: Képstílus

en: Machine Name
hu: Programok által olvasható név

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
hu: A kiterjesztéseket szóközzel vagy vesszővel kell elválasztani és nem kell használni a bevezető pontot.

[ctx: date_nav]
en: Prev
hu: Előző

[ctx: date_nav]
en: Next
hu: Következő

en: Missing/broken type
hu: Hiányzó/hibás típus

en: Third Column
hu: Harmadik oszlop

en: Footer Second Column
hu: Lábléc második oszlopa

en: Primary Image
hu: Elsődleges kép
