Panopoly (7.x-1.92) - en to si translation catalogue (23 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Next
si: ඊලඟ

en: Pages
si: පිටු

en: Status
si: තත්වය

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Type
si: වර්ගය

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Disable
si: අක්‍රීයකරන්න

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: File
si: ගොනුව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Search
si: සොයන්න

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Image
si: රූපය

en: Name
si: නම

en: Text
si: වගන්ති

en: Picture
si: පින්තූරය

en: Day
si: දවස

en: Enter your keywords
si: ඔබගේ ප්‍රධාන වචන ඇතුල් කරන්න
