Panopoly (7.x-1.93) - en to ta translation catalogue (26 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Type
ta: வகை

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Disable
ta: செயலற்றதாக்குக

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Categories
ta: வகைகள்

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Search
ta: தேடல்

en: Parent
ta: பெற்றோர்

en: Category
ta: வகை

en: Name
ta: பெயர்

en: Preview
ta: முன்னோக்கு

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Time
ta: நேரம்

en: Path
ta: பா​தை

en: Configure
ta: தகவமைக்குக

en: Custom
ta: தனிப்பயன்

en: Items
ta: உருப்படிகள்

en: 1 item | @count items
ta[0]: ஒரு உருப்படி
ta[1]: உருப்படி

en: Menus
ta: பட்டிகள்

en: 1 user | @count users
ta[0]: ஒரு பயனாளர்
ta[1]: பயனாளர்
