Panopoly (7.x-1.94) - en to nl translation catalogue (108 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Next
nl: Volgende

en: Pages
nl: Pagina's

en: Content
nl: Inhoud

en: Author
nl: Auteur

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Categories
nl: Categorieën

en: File
nl: Bestand

en: Edit
nl: Bewerken

en: Search
nl: Zoeken

en: None
nl: Geen

en: Image
nl: Afbeelding

en: Parent
nl: Bovenliggend

en: Category
nl: Categorie

en: Name
nl: Naam

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Save
nl: Opslaan

en: Default
nl: Standaard

en: Add new
nl: Nieuwe toevoegen

en: Time
nl: Tijd

en: Add
nl: Toevoegen

en: Path
nl: Pad

en: Display
nl: Weergeven

en: results
nl: resultaten

en: search
nl: zoeken

en: Display Settings
nl: Weergave-instellingen

en: Content Types
nl: Inhoudstypen

en: Text
nl: Tekst

en: Theme
nl: Thema

en: Keywords
nl: Trefwoorden

en: Picture
nl: Afbeelding

en: Titles
nl: Titels

en: Configure
nl: Instellen

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Custom
nl: Aangepast

en: Fields
nl: Velden

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Sort order
nl: Sorteervolgorde

en: Thumbnail
nl: Miniatuur

en: Prev
nl: Vorige

en: Address
nl: Adres

en: request a new password
nl: nieuw wachtwoord aanvragen

en: Day
nl: Dag

en: Table
nl: Tabel

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: Arguments
nl: Argumenten

en: Add file
nl: Bestand toevoegen

en: Middle
nl: Midden

en: Revert
nl: Terugzetten

en: Caption
nl: Onderschrift

en: Sidebar
nl: Zijbalk

en: User Profile
nl: Gebruikersprofiel

en: Current search
nl: Huidige zoekopdracht

en: !name field is required.
nl: Het veld !name is verplicht.

en: Information
nl: Informatie

en: Simple
nl: Eenvoudig

en: Menus
nl: Menu's

en: 1 user | @count users
nl[0]: 1 gebruiker
nl[1]: @count gebruikers

en: Enter your keywords
nl: Trefwoorden invoeren

en: Expand all children
nl: Alle kinderen uitklappen

en: Featured
nl: Aanbevolen

en: Paragraph
nl: Paragraaf

en: About
nl: Over

en: Original Size
nl: Oorspronkelijke grootte

en: Pause
nl: Pauze

en: Default image
nl: Standaardafbeelding

en: Link title
nl: Linktitel

en: 1 term | @count terms
nl[0]: 1 term
nl[1]: @count termen

en: Play
nl: Afspelen

en: Alt text
nl: Alternatieve tekst

en: Change theme
nl: Thema veranderen

en: Unordered List
nl: Ongeordende Lijst

en: Awesome
nl: Zeer goed

en: Search form
nl: Zoekveld

en: -1 (Unlimited)
nl: -1 (Onbeperkt)

en: PHP memory limit
nl: PHP-geheugenlimiet

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the installation process.
nl: Overweeg om de PHP-geheugenlimiet te verhogen tot %memory_minimum_limit om fouten tijdens het installatieproces te voorkomen.

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the update process.
nl: Overweeg om de PHP-geheugenlimiet te verhogen tot %memory_minimum_limit om fouten tijdens het bijwerkproces te voorkomen.

en: Depending on your configuration, Drupal can run with a %memory_limit PHP memory limit. However, a %memory_minimum_limit PHP memory limit or above is recommended, especially if your site uses additional custom or contributed modules.
nl: Afhankelijk van de instellingen kan Drupal werken met een PHP-geheugenlimiet van %memory_limit. Echter een limiet van %memory_minimum_limit of hoger wordt aanbevolen, vooral wanneer de website uitbreidingsmodules gebruikt.

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
nl: Verhoog de geheugenlimiet door de parameter memory_limit in het bestand %configuration-file aan te passen en vervolgens de webserver opnieuw te starten (of neem voor assistentie contact op met de systeembeheerder of hosting provider).

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
nl: Neem contact op met uw systeembeheerder of hostingprovider voor hulp bij het verhogen van de PHP-geheugenlimiet.

en: See the <a href="@url">Drupal requirements</a> for more information.
nl: Zie de <a href="@url">Drupal systeemvereisten</a> voor meer informatie.

en: Add image
nl: Afbeelding toevoegen

en: Upload destination
nl: Uploadbestemming

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
nl: Selecteer waar de uiteindelijke bestanden moeten worden opgeslagen. Afgeschermde bestandsopslag geeft aanmerkelijk meer overhead dan openbare bestandsopslag, maar maakt selectieve toegang tot bestanden in dit veld mogelijk.

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display.
nl: Als geen afbeelding is geüpload, wordt deze afbeelding getoond.

en: Searched %type for %keys.
nl: Gezocht naar %keys in %type.

en: AHAH callback
nl: AHAH terugkoppeling

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: Machine Name
nl: Systeemnaam

en: Add links
nl: Links toevoegen

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
nl: Scheid de extensies met een spatie of komma en plaats er geen punt voor.

[ctx: date_nav]
en: Prev
nl: Vorige

[ctx: date_nav]
en: Next
nl: Volgende

en: Disable Demo Content
nl: Demo inhoud uitschakelen

en: Primary Image
nl: Hoofdafbeelding

en: The street address of the location you wish to map. This widget will contact Google and try to do its best to create a map!
nl: Het adres van de locatie die u in kaart wilt brengen. Deze widget zal met behulp van Google een kaart proberen te maken!

en: Fallback value
nl: Fallback-waarde
