Panopoly (7.x-1.94) - en to gl translation catalogue (98 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Next
gl: Seguinte

en: Pages
gl: Páxinas

en: Status
gl: Estado

en: Content
gl: Contido

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Taxonomy
gl: Taxonomía

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Categories
gl: Categorías

en: File
gl: Ficheiro

en: Edit
gl: Editar

en: Links
gl: Ligazóns

en: Search
gl: Buscar

en: None
gl: Ningún

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Parent
gl: Pai

en: Category
gl: Categoría

en: Name
gl: Nome

en: Preview
gl: Vista previa

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Add new
gl: Engadir novo

en: Time
gl: Hora

en: Add
gl: Engadir

en: Path
gl: Ruta

en: Display
gl: Visualización

en: results
gl: resultados

en: search
gl: busca

en: Text
gl: Texto

en: Theme
gl: Tema

en: Keywords
gl: Palabras chave

en: Picture
gl: Imaxe

en: Titles
gl: Títulos

en: Configure
gl: Configurar

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Custom
gl: Personalizado

en: Fields
gl: Campos

en: Items
gl: Elementos

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Sort order
gl: Orde predeterminada

en: Thumbnail
gl: Miniatura

en: Prev
gl: Ant

en: Address
gl: Enderezo

en: Day
gl: Día

en: Table
gl: Táboa

en: General Settings
gl: Configuración xeral

en: Arguments
gl: Argumentos

en: Template
gl: Modelo

en: 1 item | @count items
gl[0]: 1 elemento
gl[1]: @count elementos

en: Add file
gl: Engadir ficheiro

en: Middle
gl: Medio

en: Revert
gl: Volver

en: Caption
gl: Lenda

en: Slider
gl: Deslizador

en: !name field is required.
gl: O campo !name é necesario.

en: Style Settings
gl: Configuración do Estilo

en: Information
gl: Información

en: Menus
gl: Menús

en: Permalink
gl: Enlace permanente

en: 1 user | @count users
gl[0]: 1 usuario
gl[1]: @count usuarios

en: Enter your keywords
gl: Introduza as súas palabras clave.

en: Featured
gl: Destacado

en: Paragraph
gl: Parágrafo

en: About
gl: Información

en: Default image
gl: Imaxe predifinida

en: Link title
gl: Título da ligazón

en: Alt text
gl: Texto alternativo

en: Change theme
gl: Cambiar o tema

en: Awesome
gl: Excelente

en: Search form
gl: Formulario de busca

en: -1 (Unlimited)
gl: -1 (Ilimitado)

en: PHP memory limit
gl: Límite de memoria de PHP

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the installation process.
gl: Considerar incrementar o límite de memoria de PHP a %memory_minimum_limit para prever erros no proceso de instalación.

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the update process.
gl: Considerar incrementar o límite de memoria de PHP a %memory_minimum_limit para prever erros no proceso de actualización.

en: Depending on your configuration, Drupal can run with a %memory_limit PHP memory limit. However, a %memory_minimum_limit PHP memory limit or above is recommended, especially if your site uses additional custom or contributed modules.
gl: Dependendo da túa configuración, Drupal pode funcionar con un límite de memoria de PHP de %memory_limit. De todas maneiras, se recomenda un límite de memoria de PHP de %memory_minimum_limit ou superior, especialmente se o teu sitio emprega modulo adicionais ou de terceiros.

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
gl: Aumenta o límite de memoria editando o parámetro memory_limit no ficheiro %configuration-file e despois reinicia o teu servidor web (or ponte en contacto co teu administrador de sistemas ou co teu proveedor de hosting para obter asistencia).

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
gl: Contacta co teu administrador de sistemas ou proveedor de hosting para poder incrementar o límite de memoria do PHP.,

en: See the <a href="@url">Drupal requirements</a> for more information.
gl: Mira <a href="@url">Requisitos de Drupal</a> para máis información.

en: Upload destination
gl: Destino da subida

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
gl: Seleccionar ónde se deben almacenar os arquivos finais. O almacenamento privado de arquivos é notablemente máis gravoso que o de arquivos públicos, pero permite a restricción de acceso os archivos dentro de este campo.

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display.
gl: Se non se sube ningunha imaxe, ésta será a imaxe que se mostre.

en: Searched %type for %keys.
gl: Buscaronse %type para %keys.

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: Machine Name
gl: Nome de sistema

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
gl: Separe as extensións cun espazo ou una coma e non escriba o punto que as precede.

[ctx: date_nav]
en: Prev
gl: Anterior
    no contexto: date_nav

[ctx: date_nav]
en: Next
gl: Seguinte
    no contexto: date_nav
