Panopoly Admin (7.x-1.0-beta4) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: Author
af: Outeur

en: Categories
af: Kategorieë

en: Configure
af: Verstel

en: Users
af: Gebruikers

en: 1 user | @count users
af[0]: 1 gebruiker
af[1]: @count gebruikers
