Panopoly Admin (7.x-1.0-beta4) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Author
be: Аўтар

en: Categories
be: Катэгорыі

en: Add new
be: Дадаць новага(ую)

en: Theme
be: Тэма

en: Configure
be: Правіць

en: Details
be: Падрабязна

en: Users
be: Карыстальнікі

en: 1 item | @count items
be[0]: 1 пункт
be[1]: @count пунктаў(ы)

en: Menus
be: Меню

en: Permalink
be: Пастаянная спасылка
