Panopoly Admin (7.x-1.0-beta4) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Author
fa: نویسنده

en: Categories
fa: دسته‌ها

en: Add new
fa: افزودن جدید

en: Theme
fa: پوسته

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Details
fa: جزئیات

en: Users
fa: کاربران

en: 1 item | @count items
fa[0]: 1 آیتم
fa[1]: @count آیتم

en: Menus
fa: منوها

en: Permalink
fa: پیوند ثابت

en: 1 user | @count users
fa[0]: 1 کاربر
fa[1]: @count کاربر

en: Admin
fa: مدیر

en: Change theme
fa: تغییر پوسته
