Panopoly Admin (7.x-1.0-beta4) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Author
gu: લેખક

en: Categories
gu: શ્રેણીઓ

en: Add new
gu: નવું ઉમેરો

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: Details
gu: વિગતો

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ
