Panopoly Admin (7.x-1.0-beta4) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Author
ml: ലേഖകൻ

en: Categories
ml: വിഭാഗങ്ങൾ

en: Configure
ml: സജ്ജമാക്കല്‍

en: Details
ml: വിശദാംശങ്ങൾ

en: 1 item | @count items
ml[0]: ഒരെണ്ണം
ml[1]: @count ഏണ്ണം
