Panopoly Admin (7.x-1.0-beta4) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: Author
mn: Зохиогч

en: Categories
mn: Ангиллууд

en: Theme
mn: Загвар

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: Menus
mn: Цэснүүд
