Panopoly Admin (7.x-1.0-beta4) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Categories
ug: كاتېگورىيىلەر

en: Add new
ug: يېڭىنى قوشۇش

en: Details
ug: تەپسىلاتى

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر

en: Menus
ug: تىزىملىكلەر
