Panopoly Admin (7.x-1.0-beta5) - en to mk translation catalogue (7 entries)

en: Content
mk: Содржина

en: Author
mk: Автор

en: Taxonomy
mk: Таксономија

en: Configure
mk: Конфигурирање

en: Details
mk: Детали

en: Users
mk: Корисници

en: Menus
mk: Менија
