Panopoly Admin (7.x-1.0-rc1) - en to el translation catalogue (23 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Taxonomy
el: Ταξινόμηση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Parent
el: Γονέας

en: Category
el: Κατηγορία

en: Name
el: Όνομα

en: Add new
el: Προσθήκη νέου

en: Add
el: Προσθήκη

en: Path
el: Διαδρομή

en: Theme
el: Θέμα

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Create
el: Δημιουργία

en: 1 item | @count items
el[0]: 1 αντικείμενο
el[1]: @count αντικείμενα

en: Revert
el: Επαναφορά

en: Menus
el: Μενού

en: Permalink
el: Μόνιμος σύνδεσμος

en: 1 user | @count users
el[0]: 1 χρήστης
el[1]: @count χρήστες

en: Admin
el: Διαχειριστής

en: You do not have any administrative items.
el: Δεν έχετε διαχειριστικά αντικείμενα.

en: One or more problems were detected with your Drupal installation. Check the <a href="@status">status report</a> for more information.
el: Ένα ή περισσότερα προβλήματα ανιχνεύτηκαν με την εγκατάσταση του Drupal σας. Ελέγξτε την <a href="@status">αναφορά κατάστασης</a> για περισσότερες πληροφορίες.
