Panopoly Admin (7.x-1.0-rc1) - en to eo translation catalogue (19 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Taxonomy
eo: Taksonomio

en: Edit
eo: Redaktu

en: Parent
eo: Patro

en: Category
eo: Kategorio

en: Name
eo: Nomo

en: Add
eo: Aldonu

en: Path
eo: Vojo

en: Configure
eo: Agordu

en: Create
eo: Kreu

en: 1 item | @count items
eo[0]: @count ero
eo[1]: @count eroj

en: Revert
eo: Malfari

en: Menus
eo: Menuoj

en: 1 user | @count users
eo[0]: 1 uzanto
eo[1]: @count uzantoj

en: You do not have any administrative items.
eo: Vi ne havas iun administran eron.

en: One or more problems were detected with your Drupal installation. Check the <a href="@status">status report</a> for more information.
eo: Unu aŭ pli da problemoj estis trovitaj dum via Drupala instalo. Kontrolu la <a href="@status">statan raporton</a> por pliaj informoj.
