Panopoly Admin (7.x-1.0-rc1) - en to ku translation catalogue (19 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: Taxonomy
ku: پۆل

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Parent
ku: باوان

en: Category
ku: پۆل

en: Name
ku: ناو

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Create
ku: درووستکردن

en: 1 item | @count items
ku[0]: 1 بڕگە
ku[1]: @count بڕگە

en: Revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: Menus
ku: پێڕستەکان

en: Permalink
ku: بەستەری هەمیشەیی

en: 1 user | @count users
ku[0]: 1 بەکارهێنەر
ku[1]: @count بەکارهێنەر

en: One or more problems were detected with your Drupal installation. Check the <a href="@status">status report</a> for more information.
ku: یەک یان زیاتر کێشە لە دامەزراندنی دروپاڵدا بەدیکراوە. تکایە سەیری <a href="@status">ڕاپۆرتی ڕەوش</a> بکە بۆ زانیاری زیاتر.
