Panopoly Admin (7.x-1.0-rc2) - en to kk translation catalogue (18 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: Edit
kk: Өңдеу

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Parent
kk: Ата-ана

en: Category
kk: Категория

en: Name
kk: Аты

en: Path
kk: Жол

en: Configure
kk: Баптау

en: Create
kk: Қосу

en: 1 item | @count items
kk[0]: 1 элемент

en: Menus
kk: Мәзірлер

en: 1 user | @count users
kk[0]: 1 пайдаланушы

en: You do not have any administrative items.
kk: Сізде административтік құқық жоқ.

en: One or more problems were detected with your Drupal installation. Check the <a href="@status">status report</a> for more information.
kk: Drupal орнату кезінде бір немесе бірнеше қателік орын алды. Толығырақ ақпарат үшін <a href="@status">сайт статусы</a> парағына өту.
