Panopoly Admin (7.x-1.0-rc3) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Title
af: Titel

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: None
af: Geen

en: Parent
af: Voorganger

en: Category
af: Kategorie

en: Name
af: Naam

en: Add
af: Voeg by

en: Path
af: Pad

en: Configure
af: Verstel

en: Create
af: Skep

en: Revert
af: Rol terug

en: 1 user | @count users
af[0]: 1 gebruiker
af[1]: @count gebruikers
