Panopoly Admin (7.x-1.0-rc3) - en to fil translation catalogue (15 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Status
fil: Kalagayan

en: Type
fil: Uri

en: Author
fil: May akda

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Taxonomy
fil: Taksonomiya

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Name
fil: Pangalan

en: Add
fil: Idagdag

en: Path
fil: Landas

en: Configure
fil: Ayusin

en: 1 item | @count items
fil[0]: 1 bagay
fil[1]: @count mga bagay

en: Menus
fil: Mga menu

en: 1 user | @count users
fil[0]: 1 tagagamit
fil[1]: @count tagagamit
