Panopoly Admin (7.x-1.0-rc3) - en to nl translation catalogue (27 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Author
nl: Auteur

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: Edit
nl: Bewerken

en: None
nl: Geen

en: Parent
nl: Bovenliggend

en: Category
nl: Categorie

en: Name
nl: Naam

en: Add new
nl: Nieuwe toevoegen

en: Add
nl: Toevoegen

en: Path
nl: Pad

en: Content Types
nl: Inhoudstypen

en: Theme
nl: Thema

en: Configure
nl: Instellen

en: Create
nl: Aanmaken

en: Revert
nl: Terugzetten

en: Menus
nl: Menu's

en: User Roles
nl: Gebruikersrollen

en: 1 user | @count users
nl[0]: 1 gebruiker
nl[1]: @count gebruikers

en: 1 term | @count terms
nl[0]: 1 term
nl[1]: @count termen

en: Change theme
nl: Thema veranderen

en: Machine Name
nl: Systeemnaam

en: Panes
nl: Vensters

en: Disable Demo Content
nl: Demo inhoud uitschakelen

en: Page Templates
nl: Paginasjablonen
