Panopoly Admin (7.x-1.0-rc3) - en to sv translation catalogue (29 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Type
sv: Typ

en: Author
sv: Författare

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Taxonomy
sv: Taxonomi

en: Edit
sv: Redigera

en: None
sv: Ingen

en: Parent
sv: Ovanliggande

en: Category
sv: Kategori

en: Name
sv: Namn

en: Add new
sv: Lägg till ny

en: Add
sv: Lägg till

en: Path
sv: Sökväg

en: Content Types
sv: Innehållstyper

en: Theme
sv: Tema

en: Configure
sv: Konfigurera

en: Create
sv: Skapa

en: Template
sv: Mall

en: 1 item | @count items
sv[0]: 1 artikel
sv[1]: @count artiklar

en: Revert
sv: Återställ

en: Menus
sv: Menyer

en: Permalink
sv: Permanent länk

en: User Roles
sv: Användarroller

en: 1 user | @count users
sv[0]: 1 användare
sv[1]: @count användare

en: Admin
sv: Administrera

en: Change theme
sv: Ändra tema

en: Machine Name
sv: Maskinläsbart namn

en: Panes
sv: Rutor
