Panopoly Admin (7.x-1.0-rc4) - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Pages
fi: Sivut

en: Status
fi: Tila

en: Type
fi: Tyyppi

en: Author
fi: Tekijä

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Taxonomy
fi: Luokittelu

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Parent
fi: Isäntä

en: Category
fi: Kategoria

en: Name
fi: Nimi

en: Add new
fi: Lisää uusi

en: Path
fi: Polku

en: Theme
fi: Teema

en: Configure
fi: Määrittele

en: 1 item | @count items
fi[0]: 1 aihe
fi[1]: @count aihetta

en: Revert
fi: Palauta käyttöön

en: Menus
fi: Valikot

en: Permalink
fi: Ikilinkki

en: 1 user | @count users
fi[0]: 1 käyttäjä
fi[1]: @count käyttäjää

en: Admin
fi: Ylläpito

en: Change theme
fi: Vaihda teemaa

en: Machine Name
fi: Koneluettava nimi
