Panopoly Admin (7.x-1.0-rc4) - en to uk translation catalogue (31 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Pages
uk: Сторінки

en: Status
uk: Стан

en: Type
uk: Тип

en: Author
uk: Автор

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Taxonomy
uk: Таксономія

en: Edit
uk: Редагувати

en: Parent
uk: Батько

en: Category
uk: Категорія

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Add new
uk: Додати новий

en: Path
uk: Шлях

en: Content Types
uk: Типи матеріалів

en: Theme
uk: Тема

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Template
uk: Шаблон

en: 1 item | @count items
uk[0]: @count елемент
uk[1]: @count елемента
uk[2]: @count елементів

en: Revert
uk: Відновити

en: Menus
uk: Меню

en: Permalink
uk: Постійне посилання

en: User Roles
uk: Ролі користувачів

en: 1 user | @count users
uk[0]: @count користувач
uk[1]: @count користувача
uk[2]: @count користувачів

en: Admin
uk: Адмін

en: Change theme
uk: Змінити тему

en: Machine Name
uk: Машинна Назва

en: magically generated
uk: згенеровані магічно

en: Add reusable pane
uk: Додати багаторазовий фрагмент панелі

en: You do have not created any reusable widgets.
uk: Ще не створено жодного багаторазового віджета.

en: Reusable Content Panes
uk: Багаторазові фрагменти вмісту
