Panopoly Admin (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (25 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Pages
ca: Pàgines

en: Status
ca: Estat

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Taxonomy
ca: Taxonomia

en: Edit
ca: Edita

en: Parent
ca: Pare

en: Category
ca: Categoria

en: Name
ca: Nom

en: Add new
ca: Afegeix-ne nous

en: Path
ca: Camí

en: Content Types
ca: Tipus de contingut

en: Theme
ca: Tema

en: Configure
ca: Configura

en: Template
ca: Plantilla

en: 1 item | @count items
ca[0]: 1 element
ca[1]: @count elements

en: Menus
ca: Menús

en: Permalink
ca: Enllaç permanent

en: 1 user | @count users
ca[0]: 1 usuari
ca[1]: @count usuaris

en: Admin
ca: Administrador

en: Change theme
ca: Canvia el tema

en: Machine Name
ca: Nom màquina
