Panopoly Admin (7.x-1.13) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Status
ne: अवस्था

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Parent
ne: मूल

en: Category
ne: वर्ग

en: Name
ne: नाम

en: Path
ne: मार्ग

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Menus
ne: मेनु

en: 1 user | @count users
ne[0]: १ प्रयोगकर्ता
ne[1]: @count प्रयोगकर्ता
