Panopoly Admin (7.x-1.15) - en to ps translation catalogue (16 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Pages
ps: پاڼې

en: Status
ps: حالت

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Taxonomy
ps: دژوو يابوټو دويش (ټکسانومي)

en: Edit
ps: سمون

en: Parent
ps: پلرين

en: Category
ps: ټولی

en: Name
ps: نوم

en: Add new
ps: نوی زیاتول

en: Path
ps: يونلور

en: Theme
ps: ویینه

en: Configure
ps: سازول

en: Menus
ps: غورنۍ
