Panopoly Admin (7.x-1.18) - en to os translation catalogue (13 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Pages
os: Фæрстæ

en: Status
os: Статус

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Taxonomy
os: Таксономи

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Parent
os: Ныййарæг

en: Category
os: Категори

en: Name
os: Ном

en: Path
os: Фæндаг
