Panopoly Admin (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Status
fa: وضعیت

en: Type
fa: نوع

en: Author
fa: نویسنده

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Taxonomy
fa: رده بندی

en: Edit
fa: تدوین

en: Parent
fa: والد

en: Category
fa: دسته

en: Name
fa: نام

en: Add new
fa: افزودن جدید

en: Path
fa: مسیر

en: Theme
fa: پوسته

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Revert
fa: بازگشت

en: Menus
fa: قائمها

en: Permalink
fa: واصلی ثابت
