Panopoly Admin (7.x-1.21) - en to eu translation catalogue (23 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Pages
eu: Orriak

en: Status
eu: Egoera

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Taxonomy
eu: Taxonomia

en: Edit
eu: Editatu

en: Parent
eu: Gurasoa

en: Category
eu: Kategoria

en: Name
eu: Izena

en: Add new
eu: Gehitu berria

en: Path
eu: Bide-izena

en: Theme
eu: Tema

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: 1 item | @count items
eu[0]: Elementu bat
eu[1]: @count elementu

en: Menus
eu: Menuak

en: 1 user | @count users
eu[0]: erabiltzaile 1
eu[1]: @count erabiltzaile

en: Admin
eu: Kudeatu

en: Link title
eu: Estekaren izenburua

en: Change theme
eu: Tema aldatu
