Panopoly Admin (7.x-1.21) - en to ja translation catalogue (30 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Body
ja: 本文

en: Pages
ja: ページ

en: Status
ja: 状態

en: Type
ja: タイプ

en: Author
ja: 投稿者

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Taxonomy
ja: タクソノミー

en: Edit
ja: 編集

en: Parent
ja: 親

en: Category
ja: カテゴリー

en: Name
ja: 名前

en: Add new
ja: 新規追加

en: Path
ja: パス

en: Theme
ja: テーマ

en: Configure
ja: 設定

en: Template
ja: テンプレート

en: 1 item | @count items
ja[0]: 1 項目
ja[1]: @count 項目

en: Revert
ja: 戻す

en: Menus
ja: メニュー

en: Permalink
ja: パーマリンク

en: 1 user | @count users
ja[0]: ユーザー 1 人
ja[1]: ユーザー @count 人

en: Admin
ja: 管理者

en: Link title
ja: リンクタイトル

en: Change theme
ja: テーマを変更

en: Machine Name
ja: システム内部名称

en: Overridden Page Templates
ja: 上書きされているページテンプレート

en: Disable?
ja: 無効化?

en: Add Flexible Layout
ja: フレキシブルレイアウトを追加
