Panopoly Admin (7.x-1.22) - en to is translation catalogue (20 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Body
is: Skrokkur

en: Pages
is: Síður

en: Status
is: Støða

en: Type
is: Slag

en: Author
is: Høvundur

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Taxonomy
is: Taksonomi

en: Edit
is: Broyt

en: Parent
is: Omanfyri liggjandi

en: Category
is: Bólkur

en: Name
is: Navn

en: Path
is: Leið

en: Configure
is: Samanset

en: 1 item | @count items
is[0]: 1 liður
is[1]: @count liðir

en: Revert
is: Vend aftur

en: Menus
is: Valmyndir

en: Permalink
is: Permaleinki

en: 1 user | @count users
is[0]: 1 brúkari
is[1]: @count brúkarar
