Panopoly Admin (7.x-1.23) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Pages
se: Siiddut

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma
