Panopoly Admin (7.x-1.25) - en to et translation catalogue (26 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Pages
et: Lehed

en: Status
et: Olek

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: Edit
et: Muuda

en: Parent
et: Vanem

en: Category
et: Kategooria

en: Name
et: Nimi

en: Add new
et: Lisa uus

en: Path
et: Tee

en: Content Types
et: Sisutüübid

en: Theme
et: Teema

en: Configure
et: Seadistus

en: Template
et: Mall

en: 1 item | @count items
et[0]: 1 kirje
et[1]: @count kirjet

en: Revert
et: Lähtesta

en: Menus
et: Menüüd

en: Permalink
et: Püsiviide

en: 1 user | @count users
et[0]: 1 kasutaja
et[1]: @count kasutajat

en: Admin
et: Administraator

en: Machine Name
et: Masinnimi
