Panopoly Admin (7.x-1.25) - en to gu translation catalogue (16 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Author
gu: લેખક

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Parent
gu: પિતૃ

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Name
gu: નામ

en: Add new
gu: નવું ઉમેરો

en: Path
gu: પાથ

en: Content Types
gu: વિષયાર્થ ના પ્રકારો

en: Configure
gu: ગોઠવણી
